Vilniaus Universiteto žurnalai

Puslapio logo

Peržiūra | Naujausias numeris

ISSN 2029-7033
eISSN 2424-3590

„Vertimo studijos“ – tai periodinis Vilniaus universiteto leidinys, kuriame publikuojami Lietuvos ir užsienio tyrėjų straipsniai įvairiomis vertimo temomis. Leidinio tikslas – telkti mokslininkus, besidominčius vertimo teorija ir praktika, supažindinti mokslo visuomenę su naujausiomis vertimo mokslo tyrimų išvadomis, skatinti mokslines diskusijas, ieškoti atsakymų į dar daugybę neatsakytų klausimų vertimo teorijos ir praktikos srityje. Žurnalo straipsnius recenzuoja du recenzentai, aptaria redakcinės kolegijos nariai. Straipsniai spausdinami lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų ir rusų kalbomis.

Žurnalas įtrauktas į šias leidinių bazes:
ERIH PLUS (European Reference Index for the Humanities and Social Sciences)
• MLA Directory of Periodicals
Lituanistika

Žurnalas leidžiamas nuo 2008 m.

Puslapio logo

Peržiūra | Naujausias numeris

Žurnalistikos tyrimai
„Žurnalistikos tyrimai“ yra periodinis mokslinių straipsnių leidinys, kuriame skelbiami komunikacijos ir informacijos studijų krypties – žurnalistikos (veiklos, kūrinių, struktūros) tyrinėjimai, taip pat žinios, atspindinčios žurnalistikos raidos tendencijas ir naujienas (interviu, recenzijos, apžvalgos, šaltinių publikacijos). 

................................................................................................................. 

2018 m. birželio 14–15 d., Vilnius

IŠSAMIAU

 

26 - 27, iš viso 27
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos