Redakcinė kolegija

Atsakingoji redaktorė

Aurelija Usonienė
Vilniaus universitetas (04H)
El. paštas: aurelia@usonis.lt

 

Atsakingosios redaktorės pavaduotoja

Vaiva Žeimantienė
Vilniaus universitetas (04H)
El. paštas: Vaiva.Zeimantiene@flf.vu.lt

 

Sekretorė

Jolanta Šinkūnienė
Vilniaus universitetas (04H)
El. paštas: jolanta.sinkuniene@flf.vu.lt

 

Redaktorių kolegija:

Johan van der Auwera
Antverpeno universitetas (04H)
El. paštas: johan.vanderauwera@uantwerpen.be

Sigita Barniškienė
Vytauto Didžiojo universitetas (04H)
El. paštas: s.barniskiene@hmf.vdu.lt

Kasper Boye
Kopenhagos universitetas (04H)
El. paštas: boye@hum.ku.dk

Frank Brisard
Antverpeno universitetas (04H)
El. paštas: frank.brisard@ua.ac.be

Ineta Dabašinskienė
Vytauto Didžiojo universitetas (04H)
El. paštas: i.dabasinskiene@hmf.vdu.lt

Klaus Geyer
Pietų Danijos universitetas Odensėje (04H)
El. paštas: klge@language.sdu.dk

Axel Holvoet
Vilniaus universitetas (04H)
El. paštas: axel.holvoet@flf.vu.lt

Katarzyna Jaszczolt
Kembridžo universitetas (04H)
El. paštas: kmj21@cam.ac.uk

Vytautas Kardelis
Vilniaus universitetas (04H)
El. paštas: vytautas.kardelis@flf.vu.lt

Aurelija Leonavičienė
Kauno technologijos universitetas (04H)
El. paštas: aurelija.leonaviciene@ktu.lt

Juana I. Marín-Arrese
Madrido Complutense universitetas (04H)
El. paštas:  juana@filol.ucm.es

Nicole Nau
Poznanės A. Mickevičiaus universitetas (04H)
El. paštas: naunicol@amu.edu.pl

Wolfgang Pöckl
Insbruko universitetas (04H)
El. paštas: wolfgang.poeckl@uibk.ac.at

Jürgen Schiewe
Greifsvaldo Ernsto Morico Arndto universitetas (04H)
El. paštas: jschiewe@uni-greifswald.de

 

Redakcijos adresas:

Kalbotyra
Vilniaus universitetas, Filologijos fakultetas
Universiteto g. 5, LT-01513 Vilnius
kalbotyra@flf.vu.lt
http://www.zurnalai.vu.lt/kalbotyra

Tinklapio administratorė: Jolanta Šinkūnienė
jolanta.sinkuniene@flf.vu.lt