Vilnius University Open Series

eISSN 2669-0535

Tematika. Vilnius University Open Series skirtas publikuoti straipsnių rinkinius įvairiomis temomis.

Recenzavimas ir redkolegija. Straipsnių recenzavimo tvarka ir redkolegijos sudėtis yra individuali kiekviename numeryje. Šią informaciją tikslintis numerio Pradžios ir Pabaigos puslapiuose.

Kalbos. Vyrauja anglų ir lietuvių kalba. Gali būti ir kitomis kalbomis. Žiūrėti kiekvienu atveju individualiai.

Atviroji prieiga. Vilnius University Open Series yra grynosios atvirosios prieigos leidinys. Turinys yra nemokamai pasiekiamas ir suteikiama teisė jį skaityti, išsaugoti savo kompiuteryje, kopijuoti, platinti, spausdinti, atlikti paiešką ar pateikti nuorodą į viso teksto dokumentus. Netaikomas embargo periodas. Žurnalas yra laisvai prieinamas visiems. Prieiga prie žurnale skelbtų straipsnių teikiama remiantis Kūrybinių bendrijų licencija (Creative Commons Attribution 4.0 License, CC BY 4.0).