Socialinė teorija, empirija, politika ir praktika

Vilniaus Universiteto Socialinio darbo katedros nuo 2001 metų leidžiamas mokslo žurnalas STEPP (Socialinė Teorija, Empirija, Politika ir Praktika) – pirmasis socialinio darbo žurnalas atkūrus Lietuvos nepriklausomybę. Nuo 2009 metų žurnalo straipsniai pradėti recenzuoti, o 2013 metais atnaujinta redakcinė kolegija ir numatyta periodiška žurnalo leidyba.
Žurnale publikuojami originalūs recenzuojami moksliniai straipsniai socialinio darbo ir socialinės politikos klausimais. Žurnalo redakcinę kolegiją sudaro įvairių mokslo krypčių Lietuvos ir užsienio šalių mokslininkai, aktyviai vykdantys mokslinius tyrimus bei kitą mokslinę veiklą socialinio darbo ir socialinės politikos srityse.
Du kartus per metus leidžiamas žurnalas STEPP skirtas mokslininkams, tyrėjams, praktikams ir studentams, kuriuos domina socialinio darbo ir socialinės politikos problematika Lietuvoje ir pasaulyje.
Spausdintos žurnalo versijos ISSN 1648-2425
Elektroninės žurnalo versijos ISSN 2345-0266

STEPP publikuoti straipsniai yra referuojami šiose tarptautinėse duomenų bazėse:

• Central and Eastern European Online Library – C.E.E.O.L.
  • Index Copernicus International - ICI
  • Thomson Reuters - Emerging Sources Citation Index