Redakcinė kolegija
Special Education
Redakcinė kolegija

Vyriausioji redaktorė
Renata Geležinienė, doc. dr., socialiniai mokslai (edukologija), Vilniaus universitetas, Lietuva.
Redaktoriaus pavaduotoja
Odeta Šapelytė, socialiniai mokslai (edukologija), Vilniaus universiteto Šiaulių akademija, Lietuva.
Mokslinis sekretorius
Jonas Ruškus, prof. dr., socialiniai mokslai (edukologija), Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuva.

Redaktorių kolegija:
Elvyra Acienė, prof. dr., socialiniai mokslai (edukologija), Klaipėdos universitetas, Lietuva.
Algirdas Ališauskas, dr., socialiniai mokslai (psichologija), Šiaulių Pedagoginė psichologinė tarnyba, Lietuva.
Albinas Bagdonas, prof. dr., socialiniai mokslai (psichologija), Vilniaus universitetas, Lietuva.
Ibrahim H. Diken, doc. dr., socialiniai mokslai (psichologija, specialioji pedagogika), Anatolijos universitetas, Turkija.
Serge Ebersold, prof. dr., socialiniai mokslai (sociologija), Strasbūro universitetas, Prancūzija.
Petra Engelbrecht, prof. dr., socialiniai  mokslai, Kenterberio Kristaus bažnyčios universitetas, Jungtinė Karalystė.
Susan Jones, mgr., socialiniai mokslai, Mančesterio municipalinis universitetas, Jungtinė Karalystė.
Daiva Kairienė, dr., socialiniai mokslai (edukologija), Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuva.
Christina Elizabeth van Kraayenoord, prof. dr., socialiniai mokslai, Kvinslando universitetas, Australija.
Lina Miltenienė, doc. dr., socialiniai mokslai (edukologija), Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuva.
David Mitchell, prof. dr., socialiniai mokslai (edukologija), Kenterberio Kristaus bažnyčios universitetas, Naujoji Zelandija.
Phillip Nordness, dr., socialiniai mokslai (specialioji pedagogika), Nebraskos universitetas Omahoje, JAV.
Manfred Pretis, dr., socialiniai mokslai (edukologija), Socialinių inovacijų institutas, Austrija.
Hazel Roddam, dr., socialiniai mokslai, Centrinio Lankašyro universitetas, Jungtinė Karalystė.
Richard Rose, prof. dr., socialiniai mokslai (edukologija), Nortamptono universitetas, Jungtinė Karalystė.
David Allen Shapiro, dr., socialiniai mokslai (psichologija), Vakarų Karolinos universitetas, JAV.