Skelbimai

Slauga. Mokslas ir praktika
Skelbimai

Dėl dokumentų, kad elektroniniame periodiniame recenzuojamame mokslo žurnale „Slauga. Mokslas ir praktika“ paskelbtas mokslinis recenzuotas straipsnis būtų vertinamas kaip profesinės kvalifikacijos tobulinimas

2020-10-12

Kokius dokumentus reikia pristatyti Valstybinei akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybai prie Sveikatos apsaugos ministerijos, kad elektroniniame periodiniame recenzuojamame mokslo žurnale „Slauga. Mokslas ir praktika“ paskelbtas mokslinis recenzuotas straipsnis būtų vertinamas kaip profesinės kvalifikacijos tobulinimas?

Kaip patvirtinimą, kad elektroniniame periodiniame recenzuojamame mokslo žurnale „Slauga. Mokslas ir praktika“ paskelbtas mokslinis recenzuotas straipsnis, pakanka pateikti straipsnio bibliografinius duomenis, pagal kuriuos būtų galima įsitikinti pateiktos informacijos tikrumu.

Žurnalo leidybos platformos atnaujinimas

2023-09-08

Gerbiami žurnalo bendruomenės nariai,

2023 m. rugsėjo 11-15 d. atliksime esminį žurnalo leidybos platformos programinės įrangos atnaujinimą, failus perkelsime į naują serverį.

Prašome šiuo laikotarpiu susilaikyti nuo bet kokios veiklos, įskaitant naujų darbų įkėlimą, recenzijų pateikimą ar bet kokių kitų pakeitimų atlikimą. Bet kokie šiuo laikotarpiu atlikti pakeitimai nebus išsaugoti ir neatsispindės atnaujintoje versijoje.

Dėkojame už supratimą.

Jei turite klausimų, kreipkitės adresu vigintas.stancelis@kf.vu.lt.

Pagarbiai
Vilniaus universiteto leidykla