Slaugytojų ir akušerių licencijavimo tvarka nuo 2018 m.
Slauga. Mokslas ir praktika viršelis 2017 Nr. 3 (243)
Naudinga informacija
Į Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjos Loretos Gudelienės-Gudelevičienės klausimus atsako Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorė Nora Ribokienė
Publikuota 2020-08-31
PDF

Reikšminiai žodžiai

slaugytojas
akušeris
licencijavimo tvarka

Kaip cituoti

Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorė Nora Ribokienė Į S. priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro T. bendradarbiavimo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjos L. G.-G. klausimus atsako (2020) „Slaugytojų ir akušerių licencijavimo tvarka nuo 2018 m.“, Slauga. Mokslas ir praktika, (3 (243), p. 12-13. Adresas: https://www.zurnalai.vu.lt/slauga/article/view/19395 (žiūrėta: 11rugpjūčio2022).

Santrauka

Į Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjos Loretos Gudelienės-Gudelevičienės pateiktus klausimus atsako Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorė Nora Ribokienė.

PDF