Literatūra

ISSN 1648-1143 | eISSN 0258-0802

Žurnalo tematika. Tarptautinis deimantinės atvirosios prieigos žurnalas Literatūra skirtas įvairių literatūrų ir kultūrų tyrimams. Jame spausdinami mokslo straipsniai, akademinės recenzijos, moksliškai komentuoti vertimai, šaltinių publikacijos, pranešimai apie konferencijas. Gali būti spausdinama ir konferencijų medžiaga. Kiekvienais metais išleidžiami keturi Literatūros numeriai, skirti lietuvių, antikinės, rusų ir slavų bei Vakarų literatūrų paveldui ir jų recepcijai Lietuvoje tirti.

Publikavimo dažnumas. Per metus išleidžiami 4 žurnalo tomai.

Kalbos. Žurnale publikuojami straipsniai parašyti anglų, lietuvių, prancūzų, rusų ar vokiečių kalbomis.

Rėmėjai. 2016–2022 m. leidyba finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis įgyvendinant projektą Periodinių mokslo leidinių leidyba ir jos koordinavimas (su Lietuvos mokslų akademija, projekto kodas Nr. 09.3.3-ESFA-V-711-01-0004).

Registruota duomenų bazėse: BASE, CEEOL, CORE, Dimensions, DOAJ Seal, EBSCO (Literary Reference Center Plus, Russian Academy of Sciences Bibliographies, TOC Premier), ERIH-PLUS, Gale, Google Scholar (h5-index 3; g5-index 4), HEAL link (Hellenic Academic Libraries Link), JournalTOCs, Lituanistika, MLA  Directory of Periodicals, MLA International Bibliography, Primo Central (ExLibris), ProQuest, QOAM, ROAD, Redalyc, ScienceGate, ScienceOpen, Scilit, Sherpa Romeo, Ulrichs Web, WorldCat

0.1
2022CiteScore