Skelbimai

Psichologija
Skelbimai

Psichologija“ kviečia teikti straipsnius aplinkos psichologijos tematika iki rugsėjo 15 d.

Mokslo žurnalas Psichologija ir kviestinis redaktorius doc. dr. Mykolas Simas Poškus (Mykolo Romerio universitetas, Lietuva) renka specialų žurnalo numerį aplinkos psichologijos tema: „Aplinkos psichologija: ką žinome ir kur einame.“

Numeriui laukiami visas aplinkos psichologijos temas gvildenantys teoriniai ir empiriniai straipsniai, ypač laukiamos yra išsamios teorinės apžvalgos, sisteminės apžvalgos, meta-analizės, bet taip pat ir skerspjūvio, intervenciniai, eksperimentiniai tyrimai. Numerio tikslas - sudaryti lengvai prieinamą mokslo darbų rinkinį, kuris leistų nacionalinei mokslininkų ir praktikų bendruomenei susipažinti su aplinkos psichologija, kritiškai analizuotų šiame tyrimų lauke įsitvirtinusias teorijas bei tyrimų metodus. Todėl ypač kviečiame teikti straipsnius lietuvių kalba, tačiau tekstai anglų kalba taip pat laukiami.

Paraiškos priimamos iki rugsėjo 15 d. Autorius apie sprendimą informuosime iki lapkričio 15 d.

Reikalavimus straipsniams rasite žurnalo svetainėje.

Žurnalų platformos atnaujinimas

2020-02-28

2020 m. kovo 2 d. nuo 13 iki 23 val. atnaujinsime žurnalų platformos programinę įrangą ir kelsime į naują serverį.
Prašome šiuo laikotarpiu nevykdyti jokių darbų – neįkėlinėti naujų paraiškų, nerengti recenzijų, nekeisti jokios kitos informacijos. Šiuo laikotarpiu atlikti pakeitimai neišsisaugos ir neatsispindės atnaujintoje versijoje.

Dėkojame už supratingumą.

Kilus klausimų prašome kreiptis: vigintas.stancelis@kf.vu.lt

Pagarbiai
Vilniaus universiteto leidykla

Žurnalo leidybos platformos atnaujinimas

2023-09-08


Gerbiami žurnalo bendruomenės nariai,

2023 m. rugsėjo 11-15 d. atliksime esminį žurnalo leidybos platformos programinės įrangos atnaujinimą, failus perkelsime į naują serverį.

Prašome šiuo laikotarpiu susilaikyti nuo bet kokios veiklos, įskaitant naujų darbų įkėlimą, recenzijų pateikimą ar bet kokių kitų pakeitimų atlikimą. Bet kokie šiuo laikotarpiu atlikti pakeitimai nebus išsaugoti ir neatsispindės atnaujintoje versijoje.

Dėkojame už supratimą.

Jei turite klausimų, kreipkitės adresu vigintas.stancelis@kf.vu.lt.

Pagarbiai
Vilniaus universiteto leidykla