Skelbimai

Psichologija
Skelbimai

„Psichologija“ kviečia teikti straipsnius COVID-19 tematika iki birželio 30 d.

COVID-19 pandemija be abejonės palietė kiekvieną asmens gyvenimo aspektą ir turės tiek trumpalaikių, tiek ilgalaikių padarinių. Psichologijos mokslas gali padėti atsakyti į visiems rūpimus klausimus, kilo šios pandemijos metu, pavyzdžiui, kokį poveikį pandemija padarė vaikams, paaugliams ir suaugusiems, šeimoms, darbuotojams ir organizacijoms bei visai visuomenei. Suprasdami, kad tik greitai pasiekiamos mokslo žinios gali būti pritaikytos praktikoje ir politikos formavime, kviečiame teikti straipsnius ir trumpas ataskaitas žurnalui „Psichologija“ COVID-19 tematika.

Šiuo kvietimu siekiame suprasti ir įvertinti pandemijos poveikį su ugdymu, sveikata, darbu ir bendra gerove susijusioms sritis psichologijos mokslo požiūriu. Pirmenybę teiksime tyrimams, kurių duomenys surinkti COVID-19 pandemijos laikotarpiu. Tikimės, kad autoriai pateiks ir praktines savo tyrimų įžvalgas.

Paraiškos priimamos iki birželio 30 d. Autorius apie sprendimą informuosime iki liepos 30 d.

Reikalavimus straipsniams (priimami anglų ir lietuvių kalbomis) ir trumpoms ataskaitoms (priimamos tik anglų kalba) rasite žurnalo svetainėje.