Informacija skaitytojams
Socialiniai tyrimai
Informacija skaitytojams

"Socialiniai tyrimai " yra recenzuojamas tarptautinis periodinis Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos mokslo žurnalas, pasižymintis plačiomis vadybos ir administravimo bei ekonomikos mokslo krypčių įvairių šakų sąsajomis. Išsamiau apie žurnalą skiltyje Apie žurnalą.

Žurnalas yra nemokamai skaitomas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos leidinys. Nereikalaujame prenumeratos ir neimame mokesčių iš tų, kurie nori skaityti straipsnius.

Raginame skaitytojus, norinčius gauti žurnalo informaciją apie naujai paskelbtus straipsnius, registruotis. Pasinaudokite žurnalo tinklalapio pirmojo puslapio viršuje esančiu mygtuku Registruotis.

Užsiregistravusiems skaitytojams bus siunčiamas kiekvieno naujai pasirodžiusio žurnalo numerio turinys. Užsiregistravusių asmenų sąrašas leidžia žurnalui orientuotis, kokio lygio paramą ar skaitytojų ratą jis turi. Užtikriname, kad skaitytojų vardai, pavardės ir elektroninio pašto adresai nebus naudojami jokiais kitais tikslais.

Jei jums įdomūs žurnale publikuojami straipsniai ir norėtumėte prisidėti prie mūsų veiklos, kviečiame jungtis prie mūsų žurnalo.