Redakcinė kolegija
Literatūra
Redakcinė kolegija

Vyriausioji redaktorė
Doc. dr. Rūta Šlapkauskaitė, Vilniaus universitetas, filologija (anglų literatūra)

Vyriausiosios redaktorės pavaduotoja
Doc. dr. Nijolė Juchnevičienė, Vilniaus universitetas, filologija (klasikinė filologija)

Atsakingoji sekretorė

Prof. dr. Genovaitė Dručkutė, Vilniaus universitetas, filologija (prancūzų literatūra)

Nariai:
Prof. habil. dr. Regina Rudaitytė, Vilniaus universitetas, filologija (anglų literatūra)
Prof. habil. dr. Viktorija Daujotytė-Pakerienė, Vilniaus universitetas, filologija (lietuvių literatūra)
Prof. dr. Brigita Speičytė Vilniaus universitetas, filologija (lietuvių literatūra)
Prof. dr. Jan Borm, Versalio Sen-Kentin-an-Yvlin universitetas, filologija (anglų literatūra)
Doc. dr. Aleksej Burov, Vilniaus universitetas, filologija (vokiečių literatūra)
Dr. phil. Valentina Brio, Jeruzalės hebrajų universitetas, filologija (rusų literatūra)
Prof. dr. Stefano Garzonio, Pizos universitetas, filologija (slavistika)
Prof. dr. Stephan Kessler, Greifsvaldo universitetas, filologija (lituanistika ir baltistika)
Prof. dr. Christian Laes, Antverpeno universitetas, filologija (klasikinė filologija)
Prof. dr. Thierry Laurent, Sorbonos universitetas – Paris IV, filologija (prancūzų literatūra)
Prof. dr. Galina Michailova, Vilniaus universitetas, filologija (rusų literatūra)
Prof. habil. dr. Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Vilniaus universitetas, filologija (lietuvių literatūra)
Dr. Inesa Szulska, Varšuvos universitetas, filologija (lenkų ir lyginamoji literatūra)
Habil. dr. Jūratė Sprindytė, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, filologija (lietuvių literatūra)
Dr. phil. Vaidas Šeferis, Masaryko universitetas (Čekijos Respublika), filologija (lietuvių literatūra)
Prof. dr. Horatio Caesar Roger Vella, Maltos universitetas, filologija (klasikinė filologija)
Prof. dr. Gregor Vogt-Spira, Marburgo Philipps universitetas, filologija (klasikinė filologija)
Prof. dr. Michael Cronin, Dublino universitetas (Trinity College Dublin) (prancūzų literatūra)
Prof. dr. Erica Sheen, Jorko universitetas (anglų literatūra ir kino studijos)
Habil. Dr. Marzena Sokołowska-Paryż Varšuvos universitetas, filologija (britų literatūra)