Apie žurnalą

Lietuvos matematikos rinkinys
Apie žurnalą

Lietuvos matematikų draugijos darbai

ISSN 0132-2818 | eISSN 2335-898X

Pateikti straipsnį.

Žurnalo tematika. Publikuoja straipsnius, pristatančius naujus ir svarbius įvykius visose matematikos srityse: Algebra ir skaičių teorija; Atsitiktiniai procesai; Diferencialinės lygtys; Funkcijų teorija; Geometrija; Matematikos ir informatikos dėstymas; Matematikos istorija; Matematikos taikymai; Matematinė logika; Operacijų tyrimas, finansų ir draudos matematika; Skaičiavimo matematika; Statistika; Teorinė informatika;  Tikimybių teorija.

Publikavimo dažnumas.  Vienas tomas, kurį sudaro Serija A ir Serija B,  per metus.

Kalbos. Žurnale publikuojami straipsniai lietuvių ir anglų kalbomis.

Mokesčiai. Žurnalo autoriams netaikomi jokie straipsnių pateikimo ar publikavimo mokesčiai.

Registruota duomenų bazėse: 
BASE
CNKI
CORE
Dimensions
DOAJ
Google Scholar
HEAL link (Hellenic Academic Libraries Link)
JournalTOCs
Microsoft Academic
QOAM
ROAD
ScienceGate
ScienceOpen
Scilit
zbMATH

Atviroji prieigaLietuvos matematikos rinkinys yra grynosios atvirosios prieigos žurnalas. Turinys yra nemokamai pasiekiamas ir suteikiama teisė jį skaityti, išsaugoti savo kompiuteryje, kopijuoti, platinti, spausdinti, atlikti paiešką ar pateikti nuorodą į viso teksto dokumentus. Netaikomas embargo periodas. Žurnalas yra laisvai prieinamas visiems. Prieiga prie žurnale skelbtų straipsnių teikiama remiantis Kūrybinių bendrijų licencija (Creative Commons Attribution 4.0 License, CC BY 4.0). 

Esame Atvirųjų citatų iniciatyvos (i4OC) (angl. Initiative for Open Citations), kuri yra daugelio suinteresuotųjų šalių projektas, skirtas atvirai skelbti mokslo citavimo duomenis, kad būtų galima sukurti naują ir geresnę metriką, narys. Žurnalas yra Open Archives Initiative dalyvis. 

Rėmėjai. Lietuvos matematikų draugija.