Universalumo su svoriu teorema elipsinių kreivių L-funkcijoms
Fiziniai mokslai
Antanas Garbaliauskas
Šiaulių valstybinė kolegija
Virginija Garbaliauskienė
Šiaulių universitetas
Publikuota 2018-12-20
https://doi.org/10.21277/jmd.v48i2.222
PDF

Reikšminiai žodžiai

elipsinė kreivė
L-funkcija
universalumas

Kaip cituoti

Garbaliauskas A. ir Garbaliauskienė V. (2018) „Universalumo su svoriu teorema elipsinių kreivių L-funkcijoms“, Jaunųjų mokslininkų darbai , 48(2), p. 18-21. doi: 10.21277/jmd.v48i2.222.

Santrauka

Straipsnyje pateikiama trumpa universalumo rezultatų elipsinių kreivių L-funkcijoms apžvalga bei įrodoma universalumo su svoriu teorema. Visos pateiktos teoremos yra tolydaus tipo. Universalumo įrodymas remiasi ribine teorema silpno tikimybinių matų konvergavimo prasme analizinių funkcijų erdvėje.

PDF

Skaitomiausi šio autoriaus(ų) straipsniai