Informacija autoriams
Problemos
Informacija autoriams

1968 m. įkurtas recenzuojamas filosofijos žurnalas, kuriame spausdinami originalūs moksliniai straipsniai, gvildenantys įvairias filosofijos problemas. Mielai spausdiname filosofijos tekstų vertimus, akademines recenzijas. Straipsnius įvertina du moksliniai recenzentai laikantis dvigubo anonimiškumo tvarkos (recenzentams neatskleidžiama autoriaus pavardė, autoriui neatskleidžiamos recenzentų pavardės). Žurnalas registruotas Scopus nuo 2002 m., Web of Science nuo 2005 m. Išsamiau apie žurnalą skiltyje Apie žurnalą.

Jei norėtumėte tapti žurnalo recenzentu ar autoriumi, prašome peržiūrėti žurnalo politiką puslapyje Apie ir Žurnalo politika. Prašome prieš pateikiant straipsnį susipažinti su puslapio Pateik straipsnį informacija.

Prieš pateikdami straipsnį, autoriai privalo registruotis žurnalo tinklalapyje, o jei jau yra prisiregistravę, turėtų prisijungti ir pradėti 5 žingsnių procesą

Redakcijos vertinimo planas

Mes perskaitome ir įvertiname kiekvieną pateiktą straipsnį ir stengiamės tai atlikti kaip įmanoma greičiau. Puikiai suprantame, kiek ilgai gali užtrukti straipsnio publikavimo procesas, todėl dirbame kartu su autoriais ir recenzentais, kad jį kaip įmanoma sutrumpintume. Štai kiek paprastai užtrunka kiekvienas etapas:

  • pradinis sprendimas recenzuoti: 4–7 dienos nuo pateikimo;
  • sprendimas po recenzavimo: 2 mėnesiai po pateikimo;
  • numatomas siūlomų pakeitimų įgyvendinimo laikotarpis: 1-2 mėnesiai;
  • laikas iki straipsnio paskelbimo: 4-6 mėnesiai nuo priėmimo.