Skelbimai

Respectus Philologicus
Skelbimai

Vilniaus universitetas besąlygiškai smerkia Rusijos agresiją prieš Ukrainą. Jis nutraukė bendradarbiavimą su Rusijos ir Baltarusijos aukštosiomis mokyklomis. Žurnalo vadovybė ir bendri leidėjai Lenkijoje taip pat nusprendė nutraukti bendradarbiavimą su šių šalių mokslininkais. Taip pat nuspręsta nebendradarbiauti su šalimis, kurios palaiko politinius ar kitokius ryšius su Rusija ir Baltarusija.

Uniwersytet Wileński bezwarunkowo potępia agresję Rosji na Ukrainę. Zaprzestał współpracy z rosyjskimi i białoruskimi instytucjami szkolnictwa wyższego. Kierownictwo czasopisma i współwydawcy w Polsce również podjęli decyzję o zaprzestaniu współpracy z uczonymi w tych krajach. Postanowiło również nie współpracować z krajami, które mają polityczne lub inne powiązania z Rosją i Białorusią.

Žurnalų platformos atnaujinimas

2020-02-28

Gerbiami žurnalo nariai,

2020 m. kovo 2 d. nuo 13 iki 23 val. atnaujinsime žurnalų platformos programinę įrangą ir kelsime į naują serverį.
Prašome šiuo laikotarpiu nevykdyti jokių darbų – neįkėlinėti naujų paraiškų, nerengti recenzijų, nekeisti jokios kitos informacijos. Šiuo laikotarpiu atlikti pakeitimai neišsisaugos ir neatsispindės atnaujintoje versijoje.

Dėkojame už supratingumą.

Kilus klausimų prašome kreiptis: vigintas.stancelis@kf.vu.lt

Pagarbiai
Vilniaus universiteto leidykla

Žurnalo leidybos platformos atnaujinimas

2023-09-08

 

Gerbiami žurnalo bendruomenės nariai,

2023 m. rugsėjo 11-15 d. atliksime esminį žurnalo leidybos platformos programinės įrangos atnaujinimą, failus perkelsime į naują serverį.

Prašome šiuo laikotarpiu susilaikyti nuo bet kokios veiklos, įskaitant naujų darbų įkėlimą, recenzijų pateikimą ar bet kokių kitų pakeitimų atlikimą. Bet kokie šiuo laikotarpiu atlikti pakeitimai nebus išsaugoti ir neatsispindės atnaujintoje versijoje.

Dėkojame už supratimą.

Jei turite klausimų, kreipkitės adresu vigintas.stancelis@kf.vu.lt.

Pagarbiai
Vilniaus universiteto leidykla