Informacija skaitytojams
Respectus Philologicus
Informacija skaitytojams

Įkurtas 1999 m. Publikuoja straipsnius, susijusius su lingvistinių tyrimais, literatūros naratyvų ir kontekstų problematika, reklamos diskurso paveikumo klausimais, vertimo teorijos ir praktikos, audiovizualiniais tyrimais.

Žurnalas yra nemokamai skaitomas ir nemokamai straipsnius skelbiantis Vilniaus universiteto mokslo leidinys. Nereikalaujame prenumeratos ir neimame mokesčių iš tų, kurie nori skaityti, skelbti ar teikti straipsnius. Išsamiau apie žurnalą skiltyje Apie žurnalą

Raginame skaitytojus, norinčius gauti žurnalo informaciją apie naujai paskelbtus straipsnius, registruotis. Pasinaudokite žurnalo tinklalapio pirmojo puslapio viršuje esančiu mygtuku Registruotis.

Užsiregistravusiems skaitytojams bus siunčiamas kiekvieno naujai pasirodžiusio žurnalo numerio turinys. Užsiregistravusių asmenų sąrašas leidžia žurnalui orientuotis, kokio lygio paramą ar skaitytojų ratą jis turi. Užtikriname, kad skaitytojų vardai, pavardės ir elektroninio pašto adresai nebus naudojami jokiais kitais tikslais.

Jei jums įdomūs žurnale publikuojami straipsniai ir norėtumėte prisidėti prie mūsų veiklos, kviečiame jungtis prie mūsų žurnalo.